Zapraszamy przyszłych uczniów klas pierwszych na Wirtualny Dzień Otwarty w czwartek 3 lutego o godzinie 17.00

Plakat zapraszający do zapisu do klasy pierwszej, zawiera informacje o naborze

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie, ul. Skowronków 8, zaprasza do zapisu do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły:

• 7. letnich urodzonych w 2015 roku,
  • 6. letnich urodzonych w 2016 roku, zgodnie z wolą rodziców

Zapisów można dokonać na druku „Zgłoszenie dziecka obwodowego” osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00

Druki do zapisu dostępne są w sekretariacie oraz do pobrania w załącznikach.

Dyrektor prosi o dokonanie zapisu dzieci obwodowych do dnia 5 marca 2022r. Po tym terminie rozpocznie się postępowanie rekrutacyjne dla dzieci spoza obwodu zgodnie z terminami określonymi w załączniku nr 2 do Zarządzenia Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 13 stycznia 2022r.