Odpłatność za obiady:

Odpłatność za obiady w miesiącu kwietniu wynosi 20 dni x 5 zł = 100 zł

Odpłatność za obiady za miesiąc styczeń wynosi 22 dni x 5 zł = 110 zł

Przypominamy o konieczności zgłaszania nieobecności dziecka na obiedzie do godziny 8.00 w danym dniu. Informacja ta jest niezbędna do naliczania odpisów.

Odpłatność za obiady w miesiącu listopadzie wynosi 94,50 zł

Odpłatność za obiady w miesiącu wrześniu wynosi 85,50 zł. Płatności proszę dokonywać do 10 każdego miesiąca na konto 73 1020 4955 0000 7402 0267 7433

Nieobecności ucznia na obiadach należy zgłaszać do sekretariatu szkoły lub do pani intendentki

Przegląd Talentów

W marcu bieżącego roku w świetlicy szkolnej odbył się Przegląd Talentów zorganizowany dla uczniów klas I-V. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w kilku kategoriach: wokalnej, tanecznej, plastycznej oraz gimnastyce artystycznej.
Najlepsi uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Kategoria wokalna:
I miejsce- Włodyka Milena kl. III a
II miejsce – Forajter Maja kl. V b
III miejsce – Samel Marlena kl. III a
Kategoria taniec:
I miejsce – grupa taneczna z kl. IV a w składzie: Głowacka Liliana, Majewska Maja, Sobczyk Lena, Starzyk Aleksandra
Wyróżnienie:
Mączko Emma kl. II a
Kategoria talenty plastyczne:
I miejsce – Niedziela Martyna kl. II a
I miejsce – Makowej Weronika kl. II a
Wyróżnienia:
Derżypolska Katarzyna kl. II b i Nalepka Martyna kl. II b
Kategoria gimnastyka artystyczna:
I miejsce – Słowińska Weronika kl. III a
II miejsce – Radecka Lena kl. II b
Wszystkim uczestnikom gratulujemy .

Międzynarodowy Dzień Wody

Co roku, w dniu 22 marca na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wody.
Z tej okazji uczniowie klas I- IV wykonali plakaty promujące świadome i oszczędne korzystanie z zasobów wody.

Mój wymarzony lizak

Dzieci ze świetlicy szkolnej zostały zaproszone do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Mój wymarzony lizak” . A oto wykonane przez nie prace.

Zimowa zakładka

Dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały prace plastyczne na konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnowie pt. ” Zimowa zakładka”.

„Zabawa jest najlepszą szkołą życia dla dziecka.” A. Kępiński

Podczas pobytu w świetlicy dzieci bawią się wspólnie i uczestniczą w różnorodnych zajęciach. Chętnie grają w warcaby lub bierki, często sięgają po Dobble i gry planszowe, tworzą ciekawe konstrukcje z klocków.

Ulubionymi przez dzieci są zabawy i gry ruchowe, w miarę możliwości organizowane na sali gimnastycznej, szkolnym korytarzu czy boisku szkolnym.

Uczniowie chętnie biorą też udział w zajęciach twórczych np. plastycznych czy technicznych, gdzie mogą wykazać się inwencją własną .
Ostatnio , korzystając z darów jesieni stworzyły ciekawe prace między innymi: „Jesienne inspiracje” oraz „ Złote liście”

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Konkurs „Mądra Sówka”

Podczas zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie klas I-II zdrowo rywalizowali  o zdobycie tytułu Mądra sówka. Aby zostać Mądrą sówką dzieciaki z zapałem rozwiązywały krzyżówki oraz odgadywały zagadki o tematyce jesiennej.

Największa liczbę punktów oraz pamiątkowe medale zdobyli:

Julia i Amelia Frączek  oraz Krzysiu Urban – klasa 1a

Natasza Kowerko i Julian Kotapka  – klasa 1b

Martyna Niedziela i Alan Pawlik  – klasa 2a

Martyna Nalepka ,Kasia Derżypolska, Daniel Szwedo ,Wojtek Figaś –klasa 2b

Gratuluję najlepszym!

Beata Nagrodzka  – wychowawca świetlicy

Konkurs plastyczny „Złap witaminkę”

W dniu 12 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Złap witaminkę” zorganizowany w świetlicy szkolnej  przez p. Beatę Nagrodzką  i p. Małgorzatę Małek. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:

I. miejsce: Katarzyna Derżypolska – 2B, Lena Radecka – 2B

II. miejsce: Klaudia Radziszewska – 3B, Julia Frączek -1A, Amelia Frączek – 1A

III. miejsce: Mikołaj Piecuch – 1A

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Uczennica prezentuje dyplom za udział w konkursie złap witaminke

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt dzieci w świetlicy szkolnej wykonały zakładki ozdobione wizerunkami ulubionych zwierzaków.

Zakładki wykonane przez dzieci ze świetlicy

Należność za obiady proszę wpłacać do 10 każdego miesiąca na numer rachunku bankowego: 73 1020 4955 0000 7402 0267 7433

Odpłatność za wyżywienie w miesiącu październiku wynosi 74 zł /20 x 3,70/