W dniu 21 września 2023r odbędą się zebrania z rodzicami 16.30 klasy I-III, 17.00 klasy IV-VIII
Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców w ramach godziny dostępności
Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców 2023/2024
Imię i nazwisko | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
Bernadetta Walczak | 12.30 – 13.30 | ||||
Katarzyna Romanik | 8.00-9.00 | ||||
Miranda Augustyn | 7.45 – 8.45 co drugi tydzień | ||||
Magdalena Ausenberg | 14.35-15.35 co drugi tydzień | ||||
Renata Baka | 14.30 – 15.30 | ||||
Bernadetta Bańbor | 7.00 – 8.00 | ||||
Patrycjusz Burnat | 7.00 – 8.00 | ||||
Marta Drabik | 8.00 – 9.00 co drugi tydzień | ||||
ks. Rafał Dziedzic | 13.40 – 14.40 | ||||
Lilianna Gołaszewska | 11.30 – 12.30 | ||||
Marta Gut | 7.00 – 8.00 co drugi tydzień | ||||
Małgorzata Jakubiak | 14.30 – 15.30 | ||||
Marcin Janas | 13.25 – 14.25 | ||||
Agnieszka Jarmuła | 15.30 – 16.30 | ||||
Wioleta Kinzerska | 15.40 – 16.40 | ||||
Regina Klich | 14.30 – 15.30 | ||||
Katarzyna Kotas | 7.00 – 8.00 co drugi tydzień | ||||
Elżbieta Krawczyk | 12.25 – 13.25 | ||||
Katarzyna Kuczek | 15.15 – 16.15 | ||||
Małgorzata Małek | 7.50 – 8.50 | ||||
Paulina Martyka | 7.00 – 8.00 co drugi tydzień | ||||
Magdalena Multan | 7.00 – 8.00 | ||||
Beata Nagrodzka | 15.00 – 16.00 | ||||
Agnieszka Niemiec | 15.20– 16.20 do 9 lutego 2024 od 26 lutego 2024 14.30 – 15.30 | ||||
Zbigniew Ogar | 6.50 – 7.50 co drugi tydzień | ||||
Teresa Przeklasa | 15.25 – 16.25 co drugi tydzień | ||||
Anna Pyrek | 15.25 – 16.25 co drugi tydzień | ||||
Joanna Salamon-Chrościńska | 7.00 – 8.00 | ||||
Joanna Stasiak | 7.00 – 8.00 | ||||
Małgorzata Suchoń | 12.25 – 13.25 | ||||
Piotr Tobiasiński | 14.25– 15.25 co drugi tydzień | ||||
Magdalena Tomasik | 14.30 – 15. 30 | ||||
Justyna Walczak | 7.00 – 8.00 | ||||
Anna Wieczorek | 7.00 – 8.00 | ||||
Dominika Wielgus | 16.00-17.00 co drugi tydzień | ||||
Dorota Wójcik | 12.30 – 13.30 | ||||
Michał Wójcik | 15.25 – 16.25 | ||||
ks. Łukasz Żurek | 14.25 – 15.25 |
W środy o godz. 16.30 do 17.30 odbywają się konsultacje dla rodziców w terminach:
25 październik 2023 13 grudzień 2023 20 marzec 2024 22 maj 2024
Plan zebrań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
Data | Forma spotkania | Godzina |
21 września 2023r. /czwartek/ | Zebrania z rodzicami uczniów klas I-III | 16.30 |
21 września 2023r. /czwartek/ | Zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VIII | 17.00 |
25 październik 2023r. /środa/ | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30 -17.30 |
13 grudnia 2023r. /środa/ | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30 -17.30 |
do 15 grudnia 2023r. /piątek/ | Wychowawcy klas IV-VIII przez e-dziennik poinformują rodziców o przewidywanych ocenach niedostatecznych | |
16 stycznia 2024r /wtorek/ | Zebranie z rodzicami klas I-VIII poinformowanie o ocenach śródrocznych | 16.30 klasy 1-3 17.00 klasy 4-8 |
20 marca 2024r. /środa/ | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
do 21 maja 2024 r. /wtorek/ | Wychowawcy klas I-VIII przez e-dziennik poinformują rodziców o przewidywanych rocznych ocenach niedostatecznych | |
22 maja 2024r. /środa/ | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30 -17.30 |
4 czerwca 2024 r. / wtorek / | Wychowawcy klas I-III na zebraniach poinformują rodziców o przewidywanych ocenach rocznych | 16.30 |
do 4 czerwca 2024r. / wtorek / | Wychowawcy klas IV-VIII poinformują pisemnie rodziców o przewidywanych ocenach rocznych z przedmiotów i zachowania |
11 stycznia 2024r. /czwartek / – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji śródrocznej
14 czerwca 2024r. / piątek / – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji rocznej
Plan zebrań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023
Data | Forma spotkania | Godzina |
20 września 2022r. | Zebrania z rodzicami uczniów klas I-VI | 16.30 |
21 września 2022r. | Zebrania z rodzicami uczniów klas VII-VIII | 16.30 |
29 września 2022r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
27 października 2022r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
24 listopada 2022r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
do 15 grudnia 2022r. /środa/ | Wychowawcy klas IV-VIII przez e-dziennik poinformują rodzicw o przewidywanych ocenach niedostatecznych | |
22 grudnia 2022r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
16 stycznia 2023r. | Zebranie z rodzicami klas IV-VIII poinformowanie o ocenach śródrocznych | 16.30 |
17 stycznia 2023r. | Zebrania z rodzicami uczniów klas I-III poinformowanie o ocenach śródrocznych | 16.30 |
26 stycznia 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
23 lutego 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
30 marca 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
27 kwietnia 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
25 maja 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
do 23 maja 2023 r. | Wychowawcy klas I-VIII przez e-dziennik poinformują rodziców o przewidywanych rocznych ocenach niedostatecznych | |
6 czerwca 2023 r. | Wychowawcy klas I-III na zebraniach poinformują rodziców o przewidywanych ocenach rocznych | 16.30 |
6 czerwca 2023r. | Wychowawcy klas IV-VIII poinformują pisemnie rodziców o przewidywanych ocenach rocznych z przedmiotów i zachowania | |
22 czerwca 2023r. | Konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII | 16.30-17.30 |
12 stycznia 2023r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji śródrocznej
16 czerwca 2023r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji rocznej
Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców w ramach godziny dostępności
Poniższy grafik nie obowiązuje w tych tygodniach, w których są comiesięczne konsultacje dla rodziców /każdy ostatni czwartek miesiąca/
Imię i nazwisko | Dzień i godzina |
Bernadetta Walczak | piątek 13.00-14.00 |
Małgorzata Suchoń | środa 7.30-8.30 |
Magdalena Ausenberg | poniedziałek 7:00 – 8:00 raz na 2 tygodnie |
Renata Baka | czwartek 15.30-16.30 |
Bernadetta Bańbor | piatek 6.50-7.50 |
Patrycjusz Burnat | wtorek 7.00-8.00 |
Marta Bysiek | wtorek 7.00-8.00 |
Marta Drabik | wtorek 7.00-8.00 raz na 2 tygodnie |
Ewelina Giża | wtorek 10.40-11.40 raz na 2 tygodnie |
Lilianna Gołaszewska | środa 15.00-16.00 |
Marta Gut | piątek 7.00-8.00 raz na 2 tygodnie |
Małgorzata Jakubiak | środa 6.30-7.30 |
Marcin Janas | wtorek 11.40-12.40 |
Agnieszka Jarmuła | czwartek 7.00 -8.00 |
Wioleta Kinzerska | poniedziałek 15.00-16.00 |
Regina Klich | czwartek 9.30-10.30 |
Katarzyna Kotas | poniedziałek 7.00-8.00 |
Agata Kraszewska | poniedziałek 7.00-8.00 raz na 2 tygodnie |
Elżbieta Krawczyk | poniedziałek 8.50-9.50 |
Małgorzata Małek | wtorek 7.55-8.55 |
Grzegorz Mikuszewski | piątek 13.40-14.40 raz na 2 tygodnie |
Magdalena Multan | piątek 12.40-13.40 |
Agnieszka Niemiec | piątek 14.25-15.25 raz na 2 tygodnie |
Zbigniew Ogar | środa 9.50-10.50 raz na 2 tygodnie |
ks. Łukasz Pietrzak | czwartek 13.40-14.40 |
Jacek Piskozub | piątek 14.30-15.30 raz na 2 tygodnie |
Teresa Przeklasa | wtorek 14.25-15.25 raz na 2 tygodnie |
Anna Pyrek | środa 14.25-15.25 raz na 2 tygodnie |
Katarzyna Romanik | środa 11.40-12.40 |
Joanna Salamon-Chrościńska | czwartek 7.45-8.45 |
Joanna Stasiak | środa 13.25-14.25 |
Piotr Tobiasiński | poniedziałek 14.30-15.30 raz na 2 tygodnie |
Magdalena Tomasik | czwartek 7.00-8.00 |
Justyna Walczak | czwartek 14.40-15.40 |
Anna Wieczorek | czwartek 7.00-8.00 |
Dominika Wielgus | środa 15.30-16.30 raz na 2 tygodnie |
Dorota Wójcik | środa 7.55-8.55 |
Michał Wójcik | piątek 10.30-11.30 |
Ks. Łukasz Żurek | czwartek 12.30-13.30 |