II miejsce naszej drużyny w Miejskiej Grze Terenowej

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennice klasy 7a Aleksandra Pawłowska, Malwina Samel i Oliwia Słota w dniu 1 kwietnia 2022 r. zdobyły II miejsce w Miejskiej Grze Terenowej „Wybitni Tarnowianie” zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego oraz Radę Osiedla Starówka w Tarnowie.

Wysokie II miejsce naszych siatkarek

Miło nam zakomunikować, iż dnia 11.04.2022r. nasze uczennice z klas VIII i VII w ramach rozgrywanych w Tarnowie Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęły II miejsce. Podczas turnieju rozgrywanego w systemie „każdy z każdym” uległy tylko drużynie z SP1 Tarnów. Pozostałe drużyny dziewczyny
pokonały, pewnie wygrywając w setach 2:0.

Gratulacje dla całego zespołu.
Zwycięski skład: Winkler Wiktoria, Kukla Emilia, Łabuz Marta, Nowak Emila, Kapka Klaudia, Wrona Natalia, Słota Oliwia, Kawalec Agnieszka.

Sukces uczennicy Weroniki Szpilskiej

Weronika Szpilska uczennica klasy 3 b zdobyła wyróżnienie w tegorocznej  X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być…”: „Wejście na orbitę”, którego organizatorem był Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Uczennica na tle okna prezentuje dyplom