Jesienny spacer klas pierwszych po parku
W poniedziałek 25 października klasy Ia i Ib były na wycieczce w Parku Strzeleckim w Tarnowie. Podczas spaceru uczniowie podziwiali piękno przyrody jesienią. Obserwowali drzewa i krzewy w jesiennej szacie i przyglądali się zwierzętom żyjącym w parku. Na placu zabaw dzieci bawiły się bezpiecznie na urządzeniach rekreacyjnych. Czas w parku bardzo szybko minął. Wszyscy zadowoleni…

