Najsympatyczniejsi

Przedstawiamy zwycięzców w konkursie na Najsympatyczniejszych SP5:

klasy I-III

LENA ŁABĘDŹ  III A MIKOŁAJ RĘPAŁA  III B                                                    

klasy IV – VIII

KAROLINA BUKOWSKA VIII A                SZYMON KUPIEC  VII B

Zwycięzcom gratulujemy!

Podobne wpisy