klasa pierwsza na zajeciach z policjantem

Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką

Uczniowie poznali i utrwalili sobie zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Dowiedzieli
się jak prawidłowo przechodzić przez przejścia dla pieszych na ulicy z sygnalizatorami i bez
nich oraz jakie znaczenie mają elementy odblaskowe przypinane do stroju.

Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, które zostało zakończone słodkim poczęstunkiem od MRÓWKI oraz prezentem w postaci kamizelki odblaskowej dla każdego ucznia. Wszystkie dzieci dumnie prezentowały kamizelki chcąc być bezpiecznymi i dobrze widzianymi na drodze.

uczniowie klasy pierwszej uczą się bepiecznie przechodzic przez jezdnię

Podobne wpisy